  <Code label="Code" urlencoded="DS%2fUK%2f1020" urlpathencoded="DS/UK/1020">DS/UK/1020</Code>
  <Surname label="Surname" urlencoded="Ames" urlpathencoded="Ames">Ames</Surname>
  <Forenames label="Forenames" urlencoded="Guy" urlpathencoded="Guy">Guy</Forenames>
  <PreTitle label="PreTitle" urlencoded="" urlpathencoded=""></PreTitle>
  <Title label="Title" urlencoded="" urlpathencoded=""></Title>
  <Dates label="Dates" urlencoded="1903-1979" urlpathencoded="1903-1979">1903-1979</Dates>
  <Gender label="Gender" urlencoded="Male" urlpathencoded="Male">Male</Gender>
  <ParallelEntry label="ParallelEntry" urlencoded="" urlpathencoded=""></ParallelEntry>
  <NonPreferredTerm label="NonPreferredTerm" urlencoded="" urlpathencoded=""></NonPreferredTerm>
  <INFORMATIONAREA label="INFORMATIONAREA" urlencoded="" urlpathencoded=""></INFORMATIONAREA>
  <DatesAndPlaces label="DatesAndPlaces" urlencoded="Born+14+October+1903.+Entered+the+Jamshedpur+Province+of+the+Society+of+Jesus+8+July+1955.+Final+vows+in+the+Society+of+Jesus+15+August+1965.+Died+1979." urlpathencoded="Born%2014%20October%201903.%20Entered%20the%20Jamshedpur%20Province%20of%20the%20Society%20of%20Jesus%208%20July%201955.%20Final%20vows%20in%20the%20Society%20of%20Jesus%2015%20August%201965.%20Died%201979.">Born 14 October 1903. Entered the Jamshedpur Province of the Society of Jesus 8 July 1955. Final vows in the Society of Jesus 15 August 1965. Died 1979.</DatesAndPlaces>
  <Address label="Address" urlencoded="" urlpathencoded=""></Address>
  <Nationality label="Nationality" urlencoded="" urlpathencoded=""></Nationality>
  <Activity label="Activity" urlencoded="" urlpathencoded=""></Activity>
  <Relationships label="Relationships" urlencoded="" urlpathencoded=""></Relationships>
  <OtherInfo label="OtherInfo" urlencoded="" urlpathencoded=""></OtherInfo>
  <PublishedWorks label="PublishedWorks" urlencoded="" urlpathencoded=""></PublishedWorks>
  <Source label="Source" urlencoded="Catalogus+Provinciae+Angliae+Societatis+Iesu+1975" urlpathencoded="Catalogus%20Provinciae%20Angliae%20Societatis%20Iesu%201975">Catalogus Provinciae Angliae Societatis Iesu 1975</Source>
  <Conventions label="Conventions" urlencoded="International+Standard+Archival+Authority+Record+for+Corporate+Bodies%2c+Persons+and+Families+-+ISAAR(CPF)+2nd+edition+-+ICA+2004+ISBN+2-9521932-2-3%0aNational+Council+on+Archives%2c+Rules+for+the+Construction+of+Personal%2c+Place+and+Corporate+Names%2c+1997" urlpathencoded="International%20Standard%20Archival%20Authority%20Record%20for%20Corporate%20Bodies,%20Persons%20and%20Families%20-%20ISAAR(CPF)%202nd%20edition%20-%20ICA%202004%20ISBN%202-9521932-2-3%0aNational%20Council%20on%20Archives,%20Rules%20for%20the%20Construction%20of%20Personal,%20Place%20and%20Corporate%20Names,%201997">International Standard Archival Authority Record for Corporate Bodies, Persons and Families - ISAAR(CPF) 2nd edition - ICA 2004 ISBN 2-9521932-2-3
  <PublicView label="PublicView" urlencoded="Yes" urlpathencoded="Yes">Yes</PublicView>
  <Set label="Set" urlencoded="" urlpathencoded=""></Set>
  <ADMIN_DETAILS label="ADMIN_DETAILS" urlencoded="" urlpathencoded=""></ADMIN_DETAILS>
  <Creator label="Creator" urlencoded="MAllen" urlpathencoded="MAllen">MAllen</Creator>
  <Created label="Created" urlencoded="11%2f10%2f2018" urlpathencoded="11/10/2018">11/10/2018</Created>
  <Modifier label="Modifier" urlencoded="MAllen" urlpathencoded="MAllen">MAllen</Modifier>
  <Modified label="Modified" urlencoded="11%2f10%2f2018" urlpathencoded="11/10/2018">11/10/2018</Modified>
  <RecordID label="RecordID" urlencoded="072bdfae-e50d-4189-9eec-e464eb046192" urlpathencoded="072bdfae-e50d-4189-9eec-e464eb046192">072bdfae-e50d-4189-9eec-e464eb046192</RecordID>